HİZMETLERİMİZ

KAT KARŞILIĞI İNŞAAT YAPIMIKat karşılığı inşaat, inşaat yapım bedeli olarak yapılacak yapıdan pay ile ödeme yapılması olan inşaat türüdür. Kat karşılığı inşaatta müteahhit ile arsa sahibi belirli bir pay üstünden anlaşarak inşaat yaparlar, yani anahtar teslim inşaattan tek farkı ödemenin likit para ile değil de eşdeğer mal varlığı ile yapılmasıdır.
Modernist kat karsiligi yatirimlarinda günümüz teknolojilerine uygun saglam ve estetik projelere imza atmaktadir.Kaliteden ödün vermeyen modern cizgisi ile Modernist Yapi keyifle yasanilacak mekanlari olusturmaya devam etmektedir...

 

YURTDISI YATIRIMLARIModernist Yapi faaliyetlerini yurtdisinda da prestijli projeleri hayata gecirerek devam ettirmektedir.Ülkemizi yurtdisinda basariyla temsil eden Modernist Yapi uygulama ve taahhüt hizmetleri ile bircok projeye imza atmistir. 

 

KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJELERFirmamiz kentsel dönüsüm yasasi kapsaminda , yatirimlar yaparak, kaliteli bir yasam sunan konut projelerine imza atmaktadır.

 

TAAHHÜT PROJELERİFirmamız, uluslararası taahhüt tecrübesi ile konut, ofis, karma kullanım, depo, antrepo, havalimanı ve kültürel yapıların üretimde taahhür hizmetleri sunmaktadır. Proje yönetim ekibimiz, taahhüt hizmetinin dört temel sürecin yönetiminde uzmanlaşmıştır; Tasarım öncesi süreç, tasarım süreci, inşaat süreci, inşaat sonrası süreç. Bu süreçlerdeki; fizibilite, programlama, tasarım geliştirme, inşaat ve teslimat çalışmalarımız uluslararası standartlarda yürütülür. Diğer faaliyet alanlarında olduğu gibi taahhüt işlerinde de, nitelikli proje yönetim ekibimiz, işveren teknik ekibi ile mükemmel bir uyum içinde çalışmak ve taahhüt kapsamındaki sorumluluklarını kusursuz yerine getirmek için azami gayret gösterir.